Wideo ze sprawiania linii ssawnej na zawodach powiatowych

Dodano przez w kategorii Zawody dnia 23-09-2019

Zapraszamy do zapoznania się z fragmentem filmu z wykonania ćwiczenia bojowego na Zawodach Sportowo-Pożarniczych powiatu Mikołowskiego 2019. Komisja sędziowska z PSP Mikołów nałożyła podwójną karę za łączenie odcinków na środku. Kara to nienałożenie kluczy na łączniki oraz „sprawianie linii na ziemi”. Warto dodać, że drużyna korzysta z małych i lekkich sportowych kluczy, których, jak widać, nie wypuszcza z rąk przy sprawianiu linii ssawnej.

Drużyna OSP Woszczyce na czysto po sztafecie i bojówce miała przewagę 7 sekund nad drugą ekipą, po nałożeniu kary, spadliśmy na trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej.

Protest złożony przez kierownika drużyny na piśmie, został po 30 minutowej dyskusji odrzucony przez przewodniczącego komisji sędziowskiej.

Oceńcie sami, czy kara jest zasadna.