Sukces naszych strażaków na zawodach powiatowych

Dodano przez w kategorii Nowości dnia 20-09-2009

Nasze druhny i druhowie pokazali się z bardzo dobrej strony na 6. Zawodach Sportowo-Pożarniczych powiatu Mikołowskiego, które odbyły się 19 września 2009 w Bujakowie.

Sekcja dziewcząt, grupa wiekowa 12 – 16 lat zdobyła pierwsze miejsce!
Skład sekcji:

• Małgorzata Sieprawska
  • Patrycja Płonka
  • Laura Skutela
  • Magdalena Majecka
  • Dominika Sztajnert
  • Karolina Karpiuk
  • Natalia Dyczka
  • Sylwester Spendel (mechanik)

Z sekcją na zawodach byli również druhowie z MDP: Bartosz Szolc (prowadził musztrę), Łukasz Ćmiel i Adrian Porwolik, którzy wspierali koleżanki.

Sekcja mężczyzn (grupa „A”) z wynikiem 122,44 pkt (45,04 s. bojówka i 77,4 s. sztafeta) zajęła bardzo dobre drugie miejsce, ulegając jedynie drużynie z OSP Śmiłowice różnicą 0,6 punkta, a wyprzedzając siedem innych jednostek z powiatu Mikołowskiego.
Skład sekcji:

• Mirosław Kocima
  • Paweł Dyczka
  • Piotr Sznapka
  • Andrzej Spendel
  • Paweł Bańczyk
  • Wojciech Sznapka
  • Mariusz Szyszka
  • Sylwester Spendel
  • Karol Pitlok

W skład sekcji wchodzą również nieobecni na powiatach Tomasz Kwoka i Marcin Spendel. Dziękujemy również naczelnikowi Stanisławowi Pitlokowi, który wspierał nas na treningach, jak i na samych zawodach oraz całemu zarządowi OSP Woszczyce.

Gratulujemy wszystkim druhnom i druhom tak dobrych osiągnieć i liczymy na dalsze sukcesy w przyszłości!

Zapraszamy wkrótce do obejrzenia zdjęć z tych zawodów!