Nasze drużyny na zawodach gminnych 2009

Dodano przez w kategorii Nowości dnia 13-09-2009

W sobotę 12 września trzy sekcje z OSP Woszczyce uczestniczyły w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych w Jaśkowicach. Z powodu nieprzygotowanego boiska rozegrano tylko bojówkę, bez sztafety. Drużyna MDP chłopców zajęła 1. miejsce z wynikiem 62 pkt, wygrywając z zespołami z Gardawic i Jaśkowic. Drużna MDP dziewcząt zajęła 2. miejsce, uznając wyższość koleżanek z Gardawic. Drużyna seniorów z wynikiem 59,4 pkt (w tym 5 pkt karnych) uległa tylko ekipie z Orzesza, która z czasem 57,5 sekundy i bez punktów karnych zajęła 1 miejsce.

Wszystkie trzy sekcje zakwalifikowały się do zawodów powiatowych, które odbędą się 19 września o 10:00 na boisku w Bujakowie. Trzymajcie za nas kciuki, damy z siebie wszystko!

Serdecznie dziękujemy Andrzejowi Pisarkowi i Ani Pitlok za zdjęcia i filmy, które robili na zawodach!