Zdjęcia z Dnia Strażaka 2009 już w galerii

Dodano przez w kategorii Nowości dnia 06-05-2009

Zapraszam do oglądania zdjęć z uroczystości obchodów Dnia Strażaka 2009. W tym roku oprócz druhów OSP Woszczyce udział wzięła też delegacja z Orzesza, z sztandarem na czele, a także prezes ZP ZOSP RP w Mikołowie dh. Sławomir Bijak oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Orzeszu dh. Jan Mach. W uroczystości udział wzieli również sołtys Woszczyc p. Spyra oraz radny p. Szyma, a także rodziny strażaków. Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie i wspólne świętowanie. Podziękowania należą się też strażakom, którzy przygotowali remizę oraz poczęstunek.

W tym miejscu, chcielibyśmy z radością przywitać młodzież z Szkoły Podstawowej, która dołączyła do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej naszej jednostki 🙂 Nabór jeszcze się nie zakończył, ciągle czekamy na kolejnych chłopców  i dziewczyny, chcących dołączyć do nas.